Як пес зірветься з прив'язі і покусає, -
То власник пса за це відповідає.
Й заставлять заплатить хазяїна худоби,
Якщо та десь наробить шкоди.
Коли хлоп'я розб'є щось, так стається -
Батькам за все сплатити доведеться.
Бо що візьмеш з маленької дитини,
Тим більше, з несвідомої тварини.
Якщо людина є доросла і притомна -
Сама відповідає за усе, що нею скоєне.
Бог право вибору і совість дав людині
І розум, щоби знати те, що чи́нить.
Хоч за гріхи батьків не винні діти
І не батькам за гріх дітей в вогні горіти,
Проте, батьки повинні дітям розказати
Про Бога, й як спастися, - мають знати.
Якщо є небезпека,- й хтось це знає,
Про неї попередити всіх інших має,
А як не зро́бить так й будь-хто загине,
То він у цьому буде винним.
Коли ж сказав, чого́ остерігатись,
Але не слухали його і не хотіли знати,
Тоді на них сами́х вина у власній смерті,
Бо знали, що зробити, щоб не вмерти.
Якщо доросла і при розумі людина,-
Сама перед Творцем предстать повинна,
За неї не відповідатиме хтось інший
За всі свої гріхи, як менші, так і більші.
Бог справедливий, розтлумачив людям,
Щоб знали, як й за що карати буде.
Є Слово, Біблія, інструкція для всіх,
Що Богові угодне, - що робити гріх...
Там все є, починаючи з гріхопадіння,
До то́го, як усе ж отримати спасіння.
То ж той, хто це захоче дійсно знати,-
Сам має Біблію відкрити й прочитати. |