Господь - Пастир мій,
Ні у чому не буду я мати нужди.
На зелених лугах дасть мені Він покі́й,
Й попровадить мене́ до ласкавих потоків води.
Повсякчас підживляє Він душу мою,
Ради ймення Свого́ шля́хом правди веде,
І долиною смертної тіні йдучи́, не вбоюсь
Зла ніякого, - Ти ж поруч мене ідеш.
Твоє же́зло і по́сох - підтримують ме́не вони.
Стіл накрив Ти для мене в очах ворогів,
І чоло умастив моє миром масни́м,
Переповнений кубок мій вище країв.
Лиш в милосерді і тільки в добрі́
Будуть проходити всі мої дні,
Я ж пробуватиму в Господнім шатрі
Усі ті часи, що лишились мені.
|