Покаймося, хай кине всяк свій гріх!
Так каже Дух Святий і Слово Боже,
Спинившись, оглянімось на путях своїх,
Куди ідемо, в Небо, чи в погибель може.
Хто з Богом не примирений,- хутчій
Йдім до Голгофи, де Христова кров стікає.
Хай з Словом звірить шлях життєвий свій
Всяк, хто вважає, що він Бога знає.
Покаймося, поки не надто пізно є,
Поки ще б'ється серце й ходять ноги
І перегляньмо не чиєсь життя, - своє,
І не чиїсь, - свої вирівнюймо доро́ги.
Покаймося і перед Богом й перед тим,
Кого́ образили чи щось лихе зробили,
Покаймось щиро й більше не чинім
Всього тоѓо, раніше чим грішили.
Хто крав, - хай більше не краде,
Хто зло робив,- вертається до правди,
Брехун хай не обманює ніко́ли і ніде,
Хай не принижує нікого, хто при владі.
Покаймося, бо вже останні дні
І час Христового прихо́ду недалеко
Й поставить по правицю Він одних,
А інші, ті що зліва, пі́дуть в пекло.
Покаймося і даймо місце для Христа
В своєму серці, хай там пробуває
Бо тільки Його Кров Свята
Усі твої й мої гріхи змиває.
|