Я оправдання не шукаю,
Обставини, мовляв, я немічна людина
Я винен, Господи і щиро каюсь,
Дух у смирінні, тіло на колінах.
Помилуй і прости, благаю,
Куди піду, як не до Тебе, Боже,
Бо томиться душа й зідхає,
Хто, як не Ти, тягар той зняти може.
Хто, як не Ти, у серце мир поверне,
Прийме мене в своїй любові?
Я винен сам й ніхто крім мене,
Очисти, Господи, мене своєю кров'ю!
Я оправдання не шукаю,
Ні у словах чи інших намаганнях,
Бо на Голгофі, я це точно знаю
Сам став моїм Ти оправданням.
|