Живе́мо у непевний час.
Ніхто не знає, чи настане завтра,
Що вчора було цінністю для нас,
Нічого нині вже не варте.
Те, що було опорою в житті,-
Здоров'я, розум, влада, статки
Раптово може утекти,
В моменті може все пропасти.
В непевний час живем і на землі,
Де можуть вибухи лунати,
Де ллється кров й потоки сліз,
Де найдорожче легко втратить.
Куди прийшла тяжка біда,
Навала ненависті й злості,
Жорстока варварська орда
Непрохано прийшла у гості.
Куди подітись, де тікать?
Де захисту шукати й миру?
Хто в серце спо́кій може дать,
Вернути втрату і здолать зневіру?
"До Ме́не всі обтяжені прийдіть,
Та струджені, вас заспокою.
Ярмо Моє на се́бе зодягніть,-
Воно є любе й ноша Мо́я є легко́ю.
Навчітеся від Мене ви,-
Покірний серцем Я і тихий.
Мир вам даю не так як світ,-
Найдете душам вашим втіху.
Хай не тривожаться серця,
Не бійтеся та не лякайтесь.
Відходжу нині до Отця,
Та повернусь до вас, чекайте!"
Ісус Христос оте казав
Як на землі ще був, у тілі,
Все виконав, що обіцяв,-
Явив Свою любов на ділі.
Щоб ме́не і тебе́ спасти,
Порахував Собі за краще
Страждати і померти на хресті
Не за Свої гріхи, - за наші.
Послухай, любий друже мій,-
Наважся жертву цю прийняти!
"Мир зоставляю вам Я Свій!"
Лишається його лиш взяти. |