Я народився у грісі.
Батьківське сім'я, що злилось
У лоно матері, мені дало
Життя. І так було у всіх.
І разом з ним туди
Адама давній гріх уливсь,
І там ретельно переплівсь
З прокляттями моїх дідів.
У беззаконнях і зростав.
Дитинство, школа, інститут,-
Невір'я, похоті та блуд.
За Бога і не знав, і не шукав.
То ж так і жив...
В своїм упертім незнанні
Одне лишалося мені,-
Отримати, що заслужив.
Що може бути накінці
Й не думав, хоч і чув...
Здавалося, приречений я був,-
Життя - суцільні манівці.
Й пішла б душа на згин,
Якби щось дивнеє не відбулось,-
Святеє сім'я в лоно Діви увійшло
І народився Він.
І досі у грісі блукав би десь
І вибору би я не мав,
Якби за мене Він не постраждав,
І не помер і не воскрес.
Я Його не шукав,
То Він мене знайшов.
Для того й пролилася Його кров,
Щоб я шанс на спасіння мав.
Щось дивне в серці відбулось
Бо там насіння Слова проросло,
Плід покаяння принесло,
І оселився там Христос. |