Якщо в житті невдачі й втрати,
Плоть й душу неміч атакує,
Не поспішай на Бога нарікати,
Мовляв, не бачить Він й не чує.
Не поспішай у тім Його винити,
Чи в когось ки́дати каміння.
Подумай, чи усе зробив ти,
Щоб Бог почути міг твої моління?
Якщо ти в мирі з Ним, упокорися,
Йому довірся без вагання,
Якшо є перешкода, - примирися
Через Ісуса Кров у покаянні.
Господь усім допомогти бажає,
Питання, чи ми хочем цьо́го,
Чи в повній мірі Йо́му довіряєм,
Чи просимо, чи докоряєм Йо́го?
У Бога всіх спасти - бажання,
Питання, чи на те є воля наша,
Не при́мусом дається покаяння,
Покора Богу - жертви краще.
Все в благо тим, хто любить Бога,
Не я кажу, - так каже Слово,
І зрада, й втрати, немочі, тривоги.
Не віриш, - запитай у Йосипа, у Йова.
Для тих, хто Його любить і боїться,
У час свій в радість оберне́ться смуток,
І хоч не зразу може те зверши́ться,-
На Небі нагорода - головний набуток.
Довірмось Йо́му, поки ще у тілі,
І добре, і погане,- все приймімо.
Бог не бажає, щоби нам боліло,
А щоб у вічності із Ним були ми. |