Був в Славі у Отця, Єдинородний Син,
Рожде́нний перше всіх віків...
На заклик "Хто піде́?" озвався тільки Він,
Один лиш Він йти на страждання захотів.
В плоть одягнувшись, чоловіком став,
По добрій волі і без при́мусу пішов,
Хоча, що там чекає, - добре знав...
Причина то́го лиш одна, - Його́ до нас Любов.
Прийшов на землю, все пізнав, що й ми,-
Печалі й радості, переживання й біль,
Був зраджений, збичований й опльований людьми,
Хоч їх спасти усіх була у Нього ціль.
І не для то́го Він прийшов, щоб ми багатими були,
Бо й Сам не мав де голову схили́ть,
І не для то́го, щоби не хворіли й без тривог жили́,
А щоб потіху дати у біді і наші немочі зціли́ть.
І щоб, пройшовши шлях від ясел до хреста,
Нам смертію своєю дати доступ до Небес,
Щоб всі, хто прийме Його в серце щиро, просто так
Воскресли свого часу, як і Він воскрес.
Був в Славі у Отця, Єдинородний Син,
Рожде́нний перше всіх віків,
Він, Агнець Божий, знову там, бо саме Він
План нашого спасіння на хресті звершив.
|